Jesteśmy z Wami już 12 lat!

Zajmujemy się organizacją imprez, które łączą ludzi. Nasze Eventy skupiają głównie osoby, które łączą wspólne wartości, wiara, podobne spojrzenie na świat, otwartość na zawieranie nowych znajomości, a także nawiązywanie relacji. Przy okazji naszych imprez poznało się wiele par i zawiązało się dużo małżeństw oraz rodzin z dziećmi. Organizowaliśmy Imprezy taneczne już w wielu miejscach na terenie Warszawy. Wiele osób pamięta te chociażby z Klubu Medyka, gdzie działaliśmy przez 5 lat. :)

Jak wyglądają imprezy?

Bawimy się przy największych utworach polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, począwszy od lat ’70, aż po najnowsze przeboje. Nasze imprezy zaczynamy zazwyczaj od integracji przy lekcji tańca (przychodź samemu, są zmiany w parach!).
Co pewien czas rozpoczynamy także od lekcji salsy, bachaty, czy ruedy de casino. Po lekcji tańczymy do białego rana. Organizujemy również karaoke i speed datingi. :)

Kto uczy tańca?

Głównie współpracujemy ze szkołą tańca Party Dance Style, a naszymi instruktorami są wielokrotni Mistrzowie Świata i zwycięzcy międzynarodowych zawodów Championships of Modern Jive - PAWEŁ ŻACZEK & ŻANETA KRYSIŃSKA.

Z kim współpracujemy?Z Warszawskim Domem Technika NOT, w samym centrum Warszawy, gdzie wynajmujemy sale bankietowe na nasze eventy. Ze znajdującą się w tym samym budynku Restauracją Avangarda, gdzie również prowadzimy imprezy taneczne, karaoke oraz speed datingi. Z domem weselnym Pod Dobrymi Aniołami w Warszawie Wesołej, gdzie organizujemy bale.
„Istoto ludzka! Ucz się tańca.
Bo inaczej, cóż poczną
z tobą aniołowie w niebie…”

Św. Augustyn